Konkurss bērniem “Mans sapnis”

Komentēt
Share
IMG_6634

Portāls „Satori.lv” izsludina radošo konkursu „Mans sapnis” pašiem jaunākajiem latviešu autoriem. Konkursā aicināti piedalīties bērni līdz 10 gadu vecumam, uzrakstot dzejā, prozā vai citā literatūras žanrā kādu savu sapni – īstu vai izdomātu, senu vai vakar nosapņotu, jautru, skumju vai briesmīgu.

Desmit interesantāko sapņu autori saņems bērnu grāmatu apgāda „Liels un mazs” sarūpētās balvas, bet viņu autordarbi tiks publicēti „Satori ar bērniem” īpaši sagatavotajā „Sapņu grāmatā”, kas tiks izdota vēl līdz šīs vasaras sākumam.
Savu sapni jāiesniedz elektroniski līdz 20. aprīlim, sūtot e-pastu uz satori@satori.lv, pielikumā pievienojot darbu. Teksta apjomam nevajadzētu pārsniegt 5000 zīmes. Gramatika var tikt labota, taču tā netiks ņemta vērā, izvēloties uzvarētājus. Sapņus gaidīsim līdz 20. aprīlim.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>