Vecāki, kuru bērni neapmeklē latviešu skoliņas, vēstniecībā varēs saņemt mācību materiālus

Komentēt
Share
fly_Darba_lapas_latv_4c2c638878050

Šodien, 13. martā, Latviešu valodas aģentūra (LVA) Ārlietu ministrijā (ĀM) nogādāja 620 latviešu valodas darba lapu komplektus „Labdien!” (1. un 2. daļa), kas aprīlī ar diplomātisko pastu ceļos pie bērniem Lielbritānijā un Īrijā, portālam baltic-ireland.ie pastāstīja LVA diasporas projektu koordinatore Aija Otomere. Katra diasporas nedēļas nogales skoliņas Lielbritānijā un Īrijā saņems 20 bezmaksas komplektus, bet 50 komplekti būs pieejami šo valstu vēstniecībās vecākiem, kuru bērniem nav iespējams apmeklēt latviešu skoliņas.

Citu valstu diasporas skoliņas, kas vēl nav pieteikušās bezmaksas darba lapām latviešu valodas apguvei, to joprojām vēl var izdarīt, rakstot uz e-pastu aija.otomere@valoda.lv. Par darba lapu nosūtīšanu skoliņām pašām ir jāparūpējas. Darba lapas var rezervēt un uzglabāt Latviešu valodas aģentūrā līdz rudenim.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>