ĪLNP pārstāvis darbosies skoliņu finansējuma saņēmēju atlases komisijā

Komentēt
Share
ILNP_3

21. februārī Latviešu valodas aģentūra (LVA) un Eiropas Latviešu apvienība (ELA) noslēdza līdzdarbības līgumu par latviešu diasporai ārvalstīs latviešu valodas apguvei un valodas saglabāšanai piešķirto valsts budžeta līdzekļu administrēšanu, informē Latviešu valodas aģentūra.

Piešķirtie līdzekļi jāizmanto šādiem mērķiem – lielāko latviešu diasporas centru nedēļas nogales skolu atbalstam, kā prioritāti nosakot Īriju un Lielbritāniju, un latviešu valodas apguves un lietojumu veicinošu izglītojošu pasākumu organizēšanai Īrijā, Lielbritānijā, kontinentālajā Eiropā, ASV, Austrālijā un Kanādā.

Līgumā ir atrunāts, ka ELA nodrošina Finansējuma saņēmēju atlases komisijas izveidi šādā sastāvā:
* Latviešu valodas aģentūras pārstāve – direktora vietniece un Izglītības daļas vadītāja Dace Dalbiņa;
* Latviešu valodas aģentūras pārstāve – Izglītības daļas metodiķe Aija Otomere;
* Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvis;
* Pasaules Brīvo latviešu apvienības Izglītības padomes pārstāvis;
* Eiropas Latviešu apvienības izglītības jomas pārstāvis;
* Latviešu Nacionālās padomes Lielbritānijā pārstāvis;
* Īrijas Latviešu nacionālās padomes pārstāvis.

Ar pilnu līguma tekstu var iepazīties šeit:

Santas Siliņas mākslinieciskais noformējums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>