Populārās burtu Ābeces – latviešu, angļu, krievu valodās – tagad arī ANDROID platformai

Komentēt
Share
Galaxy Nexus Ar Abeci

2010. gadā SIA “E FORMA” kopā SIA “EUSO” laida klajā pirmo burtu ābeci latviešu valodā iPad platformai, un jau tad mūsu nākotnes plānos bija ne tikai ābeces angļu un krievu valodu versiju izstrāde, bet arī šo produktu adaptācija dažādām platformām. Šobrīd pie lietotājiem nonākusi visu trīs valodu – latviešu, angļu, krievu- ābeces versijas ANDROID platformai.

Ābecē katrs burts ir attēlots īpaši – atskaņota tā izruna un nosaukts vārds, kas sākas ar šo burtu, turklāt burts ir papildināts ar dzīvespriecīgām un interaktīvam ilustrācijām – animācijām. Ābecē iekļautas 3 grūtības pakāpes: sākumā tiek nosaukts burts un vārds, kas sākas ar šo burtu, tad seko vārdu savienojums un visbeidzot sarežģītākā pakāpe – skaitāmpants.
Šī programma iepazīstina bērnu ar burtiem, attīsta prasmi tos pazīt, izprast sakarību strap burtu, skaņu un vārdu, kā arī trenē atmiņu, veicina uzmanības noturību un vērīgumu. Turklāt interaktīvā Ābece trenē pirkstu sīko muskulatūru, jo katrs turpmākais solis tiek balstīts uz precīzu pieskārienu norādītai vietai ekrānā. Bērns var mācīties patstāvīgi, spēlējoties, izmantojot redzi, dzirdi, tausti.
Mūsu izstrādātie produkti ir ieguvuši gan Latvijas, gan starptautisko konkursu balvas un atzinības zīmes valodu apguvē, bet aptaujās par lejuplādētāko elektronisko spēli bērniem Latvijā iOS platformai, esam ierindojušies pirmajā trijniekā. Drīzumā gaidāmas versijas arī Windows platformai.
Tāpēc tagad mūsu Ābeces ANRDOID platformai ir pieejamas Google Play Market.
Produktu nosaukumi: Ābece HD, Azbuka HD un ABC HD.
www.play.google.com

Programmu izstrādāja: SIA “E FORMA” sadarbībā ar SIA “EUSO”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>