Vecāki un skoliņas bez maksas var saņemt darba lapas

Komentēt
Share
fly_Darba_lapas_latv_4c2c638878050

Latviešu valodas aģentūra (LVA) dara zināmu, ka latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas, kā arī diasporas bērnu vecāki, ja viņi dodas uz Latviju, aģentūras telpās – Rīgā, Lāčplēša ielā 35-12, bez maksas var saņemt darba lapas sākumskolas un pirmsskolas vecuma bērniem „Labdien!” (1. un 2. daļu).

Minētās darba lapas kalpo kā palīglīdzeklis latviešu valodas apguvei diasporas bērniem.

Lai vienotos par darba lapu saņemšanu, lūgums iepriekš sazināties ar LVA Izglītības daļas metodiķi Aiju Otomeri, rakstot uz e-pasta adresi aija.otomere@valoda.lv.

„Labdien!” 1. daļa

„Labdien!” 2. daļa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>