LVA izsludina konkursu par tiesībām slēgt līdzdarbības līgumu

Komentēt
Share
LV-004

Latviešu valodas aģentūra (LVA) izsludina konkursu par Ministru kabineta 2012. gada 18. decembra noteikumos Nr. 938 „Latviešu valodas aģentūras nolikums” 4.4. punktā noteiktā uzdevuma – sniegt atbalstu latviešu diasporai ārvalstīs latviešu valodas apguvē un valodas saglabāšanā – deleģēšanu privātpersonai.

Konkursa rezultātā tiks noslēgts līdzdarbības līgums par līgumā noteikto atlīdzību administrēt latviešu diasporai ārvalstīs latviešu valodas apguvei un valodas saglabāšanai piešķirtos valsts budžeta līdzekļus šādiem mērķiem – atbalstam lielāko latviešu diasporas centru nedēļas nogales skolām, kā prioritāti nosakot Īriju un Lielbritāniju; atbalstam izglītojošiem pasākumiem latviešu valodas apguves, lietojuma veicināšanai Īrijā, Lielbritānijā, kontinentālajā Eiropā, ASV, Austrālijā un Kanādā.

Konkursa nolikums

Ja esat ieinteresēti piedalīties konkursā, aicinām līdz 2013. gada 1. februāra plkst. 15.00 iesniegt savu piedāvājumu konkursam Latviešu valodas aģentūrā, Lāčplēša ielā 35-5, Rīgā.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>