M. Pūlis saņem ārlietu ministra atzinības rakstu

Komentēt
Share
8391405281_1e9f81440c_z

18. janvārī Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tikās ar Eiropas Latviešu apvienības pārstāvjiem (ELA), lai apspriestu turpmākās iespējas sadarbības veicināšanai ar diasporu ārvalstīs, dara zināmu Ārlietu ministrijas Preses un informācijas nodaļa.

Tikšanās laikā ELA priekšsēdis Aldis Austers izteica gandarījumu par valdības un īpaši Ārlietu ministrijas un Ekonomikas ministrijas paveikto sadarbības veicināšanai ar diasporu 2012. gadā. Ārlietu ministrs norādīja, ka sadarbība ar diasporu ir iekļauta Ārlietu ministra ikgadējā ziņojumā par paveikto un iecerēto darbību valsts ārpolitikā un Eiropas Savienības jautājumos un atzīmēja, ka februārī Ministru kabinetā tiks iesniegts informatīvais ziņojums „Par Ārlietu ministrijas sadarbību ar diasporu 2013.-2015. gadā”. E. Rinkēvičs ar ELA pārstāvjiem abpusēji vienojās, ka diasporas tēma varētu tikt iekļauta kā viena no prioritātēm Latvijas prezidentūrā ES Padomē 2015.gadā.

Noslēgumā E. Rinkēvičs pasniedza ārlietu ministra atzinības rakstu Latviešu nacionālās padomes Lielbritānijā un Eiropas Latviešu apvienības valdes loceklim Mārim Pūlim par ieguldījumu latviešu skolu kultūras dzīves organizēšanā Lielbritānijā.

FOTO: Ārlietu ministrija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>