Navanas latviešu skoliņas un jauniešu apvienības apsveikums Jaunajā gadā

Komentēt
Share
DSC_0040

Tiem, kuri Jauno 2013. gadu sagaidīs mājās pie televizoru ekrāniem, Latvijas Neatkarīgās televīzijas (LNT) kanālā, raidījumā “Sirsnīgāko gada notikumu koncerts” būs iespējams noskatīties Navanas latviešu skoliņas un jauniešu apvienības apsveikumu Jaunajā gadā. Raidījuma sākums plkst. 19.20 (pēc Īrijas laika).

Navanas skoliņas un jauniešu apvienības dibinātāja Inguna Grietiņa:
“Vissirsnīgāko paldies vēlos teikt visiem navaniešiem par atbalstu un dalību, jauniešiem un skolotājām par skaistajiem vēlējumiem, kā arī filmētājam Reinim Jansonam un sižeta veidotājiem Kristiānam Bogdanovam un Artūram Vaicehovičam par uzņēmību. Lai visiem jauks, veiksmīgs un radošs Jaunais 2013. gads!”

FOTO: no Navanas skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>