Konkursa „ Mana Latvija” uzvarētāji

Komentēt
Share
Riiga (100)

Nodibinājums „Ģertrūdes fonds” 2012. gadā no 20. augusta līdz 20. novembrim īstenoja Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas NVO fonda Programmas sabiedrības saliedēšanai „Ārpusskolas pasākumu programma” ietvaros atbalstīto projektu „Mēs visi kopā Latvijas bērni esam”. Projektu finansiāli atbalstīja arī Kultūras ministrija, sedzot ceļa izdevumus latviešu bērniem no Īrijas uz Latviju un atpakaļ.

Projekts „Mēs visi kopā Latvijas bērni esam” ir noslēdzies un galvenais tā ieguvums – iespēja 15 Īrijā dzīvojošiem latviešiem apmeklēt Latviju, pavadīt saulainas dienas Mazirbē pie jūras, tikties ar saviem Latvijas vienaudžiem nometnē „Ģertrūde pie jūras”, pavadīt jaukus mirkļus kopā ar radiniekiem Rīgā, Vecās Svētās Ģertrūdes baznīcā, atvadoties no vasaras un Latvijas.
Projekta noslēgumā visi bija aicināti piedalīties konkursā „Mana Latvija”.
Nodibinājums visiem 15 konkursa uzvarētājiem balvā piešķir tiesības piedalīties vasaras nometnē „Ģertrūde pie jūras 2013” jūlija mēnesī. Ceļa izdevumi diasporas locekļiem tiks segti, tā ir balva par aktivitāti piedaloties konkursā. Visiem konkursa dalībniekiem nometne būs bez maksas.
Projekta īstenotāju komanda pateicas visiem dalībniekiem un novēl domās katru dienu paturēt savu Latviju. Uz tikšanos Latvijā 2013. gadā!

Konkursa „Mana Latvija” uzvarētāji:

1.vieta – Valentīna Kleinberga, 11 g.v. Lielbritānija
2.vieta – Agita Bukovska, 16 g.v., Īrija
3.vieta – Edvards Robalds, 13.g.v., Lielbritānija

4. Adriāna-Linda Bukovska, 14.g.v.,Īrija
5. Māra-Karīna Malnaca, 12.g.v., Īrija
6. Jurģis Barkus 16.gv., Īrija
7. Ieva Barkus 15 g.v., Īrija
8. Evita Makšus 14 g.v., Īrija
9. Armands Daizis 9.g.v., Īrija
10. Laura Makare 11 g.v., Īrija
11. Oskars Mētra 12 g.v., Latvija
12. Gustavs Šķenders 12 g.v., Latvija
13. Lūcija- Karīna Bērziņa, 13 g.v. Latvija
14. Artūrs Kamarūts 11 g.v., Latvija
15. Valters Kustavus 11 g.v., Latvija

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>