Ziemassvētki Portlaoise skoliņā

Komentēt
Share
IMG_3448

23. decembrī Portlaoise latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņā “Sauleszaķēns” notika Ziemassvētku pasākums “Ziemassvētku brīnumu meklējot”, kura scenārija autore skolotāja Inta Dreimane-Riekstiņa, portālam baltic-ireland.ie darīja zināmu Portlaoise skoliņas skolotāja Inita Danne.

Turpina Inita Danne:
“Vispirms skolas diena sākās ar Ziemassvētku eglītes pušķošanu, kurā tika izmantotas eglīšu mantiņas, kuras iepriekšējā nodarbībā paši bērni veidoja, bērniem šis Ziemassvētku pasākums bija ļoti atbildīgs, jo katra grupiņa bija iestudējusi kādu ludziņu, kuru vajadzēja parādīt pie eglītes vecākiem. Mazākie bērni ar vecākiem un skolotāju Kristīni Melni bija sagatavojuši pasaku par rūķīšiem ar dziesmām un dejām, jaunākās grupiņas bērni ar skolotāju Kristīni Nordenu-Lynch parādīja mums ludziņu “Vecīša cimdiņš”, vidējās grupas bērni mūs priecēja ar ludziņu “Piparkūku vīriņš”, kuru bija iestudējusi skolotāja Inese Kleina, bet Ziemassvētku brīnumu atrada vecākās grupiņas bērni ar savu iestudējumu pēc pasakas “Ābolu maiss” motīviem, kuru iestudēja un uzveda skolotāja Inta Dreimane-Riekstiņa. Galvenais personāžs Rūķis Svečulējējs (I.Dreimane-Riekstiņa) palīdzēja visiem skoliņas bērniem meklēt un atrast Ziemassvētku brīnumu. Pēc jaukā darba sekoja pārsteigums – Ziemassvētku vecīša ierašanās ar dāvanu maisiem, kurus saņēma katra grupiņa, vispirms parādot priekšnesumu, kā arī no vecīša rokām dāvaniņas saņēma skolotāji. Pēc jaukā darba un dāvanu saņemšanas, Ziemassvētku vecītis aicināja visus, gan bērnus, gan vecākus, gan skolotājus uz kopīgu deju “Letkiss”, tad sekoja fotografēšanās, vecāku sarūpēto cienastu baudīšana, Ziemassvētku apsveikumi viens otram.
Pasākums bija ļoti jauks, skatoties uz bērnu laimīgajām sejām un dzirdot visapkārt jaukus vārdus, bija tāda gandarījuma un laimes sajūta, kuru vārdos nevar izteikt. Liels, liels paldies visiem bērniem, vecākiem un, protams, skolotājiem par jauko Ziemassvētku stāstu, paldies Aināram Ozoliņam, lieliskajam Ziemassvētku vecītim, kurš palīdzēja bērniem atraisīties, paldies mūsu mūzikas skolotājai Laurai Didzei par jaukajām Ziemassvētku dziesmām.
Laimi, mīlestību, veselību visiem Jaunajā gadā! Tiksimies jaunajā 2013. gadā!”

FOTO: no Portlaoise skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>