Pirmais Ziemassvētku Jampadracis Navanas skoliņā un jauniešu apvienībā

Komentēt
Share
IMG_9735

Vakar, 15. decembrī, savu pirmo Ziemassvētku Jampadraci svinēja septembrī atklātā Navanas latviešu skoliņa un jauniešu apvienība. Sirsnīgi mājīgā gaisotnē, kur bija jūtama piparkūku un pīrāgu smarža, bērni un jaunieši gaidīja savu pirmo Ziemassvētku notikumu.

Ar dziesmām, dejām un lielo rūķu skaitīto Ziemassvētku dzeju, ieskandinājām gada brīnišķīgākos svētkus. Klausījāmies skolotājas Maritas stāstu par latviešu Ziemassvētku tradīcijām, skolotājas Ingas apkopojumu par šajā pusgadā paveikto un kopā ar skolotāju Unu veidojām savas piparkūkas, ko sadzirdējis, Lielo rūķu pavadīts, pie mums ieradās Ziemassvētku vecītis no tālās Latvijas. Tad tik sākās līksmība – mazie meža zvēriņi, princeses un rūķi bija tik pārsteigti, ka pirmajā momentā bikli baidījās tuvoties, taču Ziemassvētku vecīša atraktīvās rotaļas atkal visu ievadīja lielā līksmībā – dzejoļi, dziesmiņas, rotaļas un , protams, no Latvijas atvestās Ziemassvētku dāvanas priecēja katra svētku dalībnieka sirsniņu. Vecāku sarūpētie Ziemassvētku gardumi to lieliski papildināja un svētku noskaņa vēl šodien glabājas mūsu sirdīs.
Paldies visiem mazajiem un lielajiem navaniešiem un, lai jauks Jums brīnišķīgais Ziemassvētku laiks! Uz tikšanos Jaunajā gadā, 12. janvārī!

Bilžu galeriju skatīt www.draugiem.lv/baltic-ireland.ie.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>