Nedēļas nogales skoliņu skolotāju seminārs Bradfordā (Anglija)

Komentēt
Share
seminars_bradford-018

Latviešu nacionālā padome Lielbritānijā (LNPL) un sadarbībā ar Latviešu valodas aģentūru (LVA) aicina Īrijas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņu skolotājus uz kārtējo semināru, kas nākamā gada 23. un 24. februārī notiks Anglijas pilsētā Bradfordā.
Tuvākā lidosta – Leeds Bradford.

Vienam skolotājam no katras skoliņas tiks segti ceļa un dzīvošanas izdevumi.
Semināram var pieteikties, rakstot Mārim Pūlim uz e-pasta adresi moggyp@aol.com.
Par semināra programmu skolotāji tiks informēti ar e-pasta vēstuli.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>