Mākslas nodarbības Droghedas skoliņā

Komentēt
Share

27. un 28.augustā Droghedas latviešu skolā “Ābolītis” norisinājās mākslas nodarbības, kuras vadija māksliniece Judīte Rotkāja no Limerikas. Skolas kolektīvs ir pateicīgs māksliniecei par šo tālo ceļu un iespēju iepazīt mākslu daudz tuvāk.
Pirmajā dienā, audzēkņi iepazinās ar mālu, tā struktūru un veidoja savus darbiņus.

Liels prieks bija vērot, kā bērni ar nopietniem sejas vaibstiem mīca mālu, spiež un veido savus darbiņus. Bērniem bija jāizrullē savs māla gabaliņš uz kura tika izspiestas lapiņas, kā arī pēc tam izgrieztas glezniņas vai trauciņi.
Savukārt, otrajā dienā, bērni ķērās jau pie otām un krāsām. Sākumā māksliniece dalijās pieredzē ar to, kā atrast ēnas, kādas otas un krāsu gammas mēs izmantosim. Audzēkņi bija pārsteigti par tik plašu otu klāstu un krāsu daudzveidību. Bērni atkārtoja krāsas un nosauca tās.
Katrs no audzēkņiem zīmēja skices uz kanvām, daudzi no audzēkņiem pirmo reizi iepazinās ar zīmuļu vieglumu un iespēju gleznot uz kanvām.
Ar spilgtiem darbiņiem, katra bērna radošumu un idejām tika aizvadītas krāsainas un radošas dienas!
Paldies māksliniecei, vecākiem un audzēkņiem, kas izmantoja šo iespēju un guva lielāku ieskatu mākslā.

FOTO: Teiksma Kuzņecova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>