Newry skoliņa aicina uz Ražas svētku pasākumu

Komentēt
Share
Razas_svetki_Newry

Šo sestdien, 22. septembrī, no plkst. 12.00 līdz plkst. 15.00, Newry skoliņā (Altnaveigh House, 51 Downshire Road, Newry, BT34 1EE) notiks informatīvā tikšanās ar LR Goda Konsulāta Ziemeļīrijā pārstāvi Edīti Mucenieci, Ražas svētku izstāde, Radošā Darbnīca mākslas skolotājas un rokdarbnieces Sandijas Štreinertes vadībā, Miķeldienas mācība un izstāde “Rudens Pasaka”.

Programmā:

1. No plkst. 12.00 līdz 13.00 – Informatīvā tikšanās ar LR Goda Konsulāta Ziemeļīrijā pārstāvi Edīti Mucenieci (telpā pirms zāles, šajā laikā bērni ir skolotāju uzraudzībā un darbojas radošajā darbnīcā).
Ļoti gaidīti visi vecāki, vecvecāki, draugi un paziņas, lai uzdotu jautājumus LR Goda Konsulāta Ziemeļīrijā pārstāvei E.Muceniecei un rastu atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem, kas ir saistīti ar mūsu dzīvi šeit Ziemeļīrijā, kā arī iepazītos ar citu noderīgu un nepieciešamu informāciju.

Svarīga piezīme – septembra sākumā Newry skoliņā vecāki uzrakstīja jautājumus, un tie tālāk tika nodoti Edītei, uz kuriem ir sagatavotas atbildes.

2. Plkst.12.00 bērni izliek izstādē Miķeļdienai un Ražas Svētkiem veltītos darbiņus Zālē un sāk darboties Radošajā Darbnīcā. Uzdevums vecākiem un bērniem – mājās iepriekš sagatavot nelielu darbiņu no rudens veltēm – dārzeņiem un augļiem, ņemot palīgā dabīgus papildmateriālus (augus, kokus, utml.), pastāstot bērniem, kādi dārzeņi, augļi, koki un augi aug Latvijā un Latvijas omītes mazdārziņā.

3. No plkst.12.00 līdz 15.00 – Radošā Darbnīca mākslas skolotājas un rokdarbnieces Sandijas Štreinertes vadībā.

4. No plkst.13.00 līdz 14.00 – Miķeļdienas mācība, dziesmas un rotaļas.

5. No plkst.14.00 līdz 15.00 – Izstāde “Rudens Pasaka”, kurā piedalās vecāki, vecvecāki un draugi. Pašdarināti, latviešu iecienīti gardumi. Tējas/kafijas stunda, sagatavo vecāki.

6. Noslēgumā – atzinības raksti un balviņas dalībniekiem, fotogrāfijas.

Vēlot visiem sirdī KRĀSAINU UN ZELTAINU LATVIJAS RUDENI! Uz tikšanos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>