Droghedas skoliņa aicina pieteikties deju skolotāju

Komentēt
Share
IMG_4604

Droghedas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas skolēnu vecāki ir izteikuši vēlēšanos pēc deju nodarbībām bērniem. Šajā sakarā Droghedas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa aicina pieteikties bērnus mīlošu un darboties gribošu deju skolotāju. Deju nodarbības notiks Holy Family Community Centre zālē, Ballsgrove, Drogheda, Co. Louth.

Pieteikuma vēstules un CV lūdzam sūtīt uz:
* e-pasts: droghedasskola@gmail.com – Droghedas skola;
Papildinformācija pa tālruni 0879412668 vai 0857070249.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>