Skoliņā “Zinītis” noslēdzies mācību gads

Komentēt
Share
z3

Vakar Latviešu biedrības Cavan (LBC) latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņā “Zinītis”, kas darbojas Virginia, Co. Cavan, notika 2016./2017.mācību gada noslēguma pasākums, portālam baltic-ireland.ie pastāstīja biedrības un skoliņas vadītāja Evija Nvaneri. Noslēguma pasākumā katrs skoliņas “Zinītis” skolnieks saņēma liecību par labu darbu visa gada garumā.

Gada laikā skoliņas “Zinītis” audzēkņi ir cītīgi mācījušies, apguvuši lasīšanu, rakstīšanu, gājuši pārgājienā, braukuši ekskursijās un svinējuši latviešu svētkus.
Skoliņas vadītāja saka lielu paldies skolotājai Jeļenai Sproģei par ieguldīto darbu.
Kā arī paldies visiem skolēnu vecākiem, kas katru svētdienas rītu veda mazos ķiparus uz skoliņu, lai apgūtu latviešu valodu.

Paldies par šo jauko izlaiduma dienu!
Lai Jums jauka atpūta vasarā!
Tiekamies septembrī!

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>