LVA aicina skoliņu bērnus pieteikties nometnei

Komentēt
Share
nometne

Latviešu valodas aģentūra (LVA) ar prieku paziņo, ka ir sākusies pieteikšanās diasporas nedēļas nogales skolu bērnu nometnei. LVA rīkoto nometņu mērķis ir veicināt latviešu valodas apguvi un pilnveidi, kā arī stiprināt latvisko identitāti un piederību etniskajai dzimtenei.

Šovasar diasporas nedēļas nogales skolu bērnu nometne notiks no 31. jūlija līdz 5. augustam Amatas novada “Laimes ligzdā”. Dalība nometnē ir bez maksas.
Aicināti skolēni vecumā no 11 līdz 14 gadiem, no vienas skolas uzņemsim ne vairāk kā divus dalībniekus. Protams, varat pieteikt arī vairāk bērnu (norādot prioritāti), pārējos iekļausim rezerves sarakstā. Katrā nedēļas nogales skolā noteikti ir savi kritēriji, kā tiek izvēlēti dalībnieki, taču organizatori iesaka šoreiz dot priekšroku tiem bērniem, kuri līdz šim LVA rīkotajās nometnēs nav bijuši.

Katru dienu notiks daudzveidīgas nodarbības – latviešu valoda, sports, dziedāšana, māksla u. c. Katru vakaru notiks radošie un aktīvās atpūtas pasākumi. Šogad nometnē vairāk domāsim par pazīstamajām latviešu tautasdziesmām – dziesma būs dienas moto: Kas dārzā, kas dārzā; Kur ta tu nu biji, āzīti manu; Tūdaliņ, tagadiņ; Āvu, āvu baltas kājas; Seši mazi bundzenieki; Liku bēdu zem akmeņa, pāri gāju dziedādama.
Nometnē kopā ar bērniem būs ne tikai profesionāla skolotāja un audzinātāja, bet arī logopēde, kas individuāli nodarbosies ar bērniem, izstrādās un nodos ieteikumus turpmākajam darbam.
Ēdināšana nometnē būs nodrošināta 5 reizes dienā: brokastis, pusdienas, launags, vakariņas, naksniņas.

Nokļūšana no Rīgas uz nometnes norises vietu un atpakaļ būs nodrošināta.
Lai pieteiktu dalībniekus, jānorāda valsts, skolas nosaukums, skolas pārstāvja (skolotāja) vārds, uzvārds un amats skolā, kā arī bērna vārds, uzvārds, vecums (dzimšanas gads). Kontaktpersonai, kas ir viens no vecākiem, jānorāda vārds, uzvārds, e-pasts un tālruņa numurs.
Ja bērnam ir specifiskas veselības problēmas, lūdzam norādīt arī to, lai rīkotāji varētu izvērtēt savas iespējas nodrošināt nepieciešamos apstākļus.

LVA gaidīs Jūsu pieteikumus līdz š. g. 10. maijam! Lūgums nekavēties ar pieteikšanos, jo bērnus uzņemsim pieteikšanās secībā. Pieteikumi jāsūta uz e-pasta adresi santa.kazaka@valoda.lv.

NB! LVA patur tiesības izvērtēt pieteikumus, lai saglabātu līdzvērtīgu procentuālo sadalījumu starp valstīm.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzam rakstīt uz e-pastu santa.kazaka@valoda.lv.

FOTO: LVA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>