“Jumītis” ar labiem panākumiem piedalās konkursā “Protu, protu!?”

Komentēt
Share
s1

Mēs, Latviešu biedrības Īrijā (LBĪ) Waterford(as) Latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa “Jumītis”, pirmo reizi piedalījāmies bērnu un jauniešu talantu konkursā “Protu, protu!?”, kas pie mums Zaļajā salā tiek rīkots jau 5.gadu un šogad Portlišā pie “Sauleszaķēna”.

Patīkama iepzīšanās un satikšnās ar citu skoliņu pedagodiem un bērniem. Tik daudz un tik brīnišķīgu priekšnesumu vienuviet – dziedātāji, dejotāji, mūziķi, dzejoļu teicēji. Patiesi interesants un jautrs bija gatavošanās process un vēl interesantāks uzstāšanās uztraukums!!! Taču prieks par paveikto – visiem! Esam ļoti lepni par saviem talantīgajiem bērniem!!! Uz Portlišu vedām trīs priekšnesumus un visos guvām augstu atzinību. R.Paula un G.Rača dziesmā “Lidojums ar gaisa balonu” uz Latviju bija devušies Rūta, Gabriels, Anabella, Agners, Laura, Roberts, Gabriela un Martins, bet latviešu tautas pasakās Salam cīnīties ar Zaķi un Ežu māsai un brālim izmācīt Zaķa lielību palīdzēja leļļu teātra aktieri Elza, Regnārs, Daniels, Jēkabs, Daniels un teicējs Markuss, kurš individuālajā klavierizpildījumā bija sagatavojis latviešu tautas dziesmu svītu.
Paldies bērniem par labi padarīto darbiņu, paldies vecākiem par ieguldīto laiku leļļu un priekšnesumu sagatavošanā, paldies rīkotājiem par iespēju parādīt mūsu talantus!

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>