Darbu sāk skoliņa “Jumītis” Waterford(ā)

Komentēt
Share
w7

Svētdien, 8. janvārī, durvis savam kopīgam sapnim Waterfordā vēra latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa “Jumītis”. “Mēs jūs gaidījām un priecājamies, ka atnāca tik daudz bērnu!”, tā par pirmo skoliņas dienu saka skolotājas un idejas autores. Skoliņa “Jumītis” darbosies Latviešu biedrības Īrijā (LBĪ) paspārnē.

“Paldies skolotājām, mammām un tētiem, jo šis sapnis ir tikai mūsu bērniem – lai viņiem jautri, jauki, interesanti un omulīgi latviešu draugu pulkā! Lai varam arī paši būt kopā un kopā saviem bērniem dot savu latvietību.
LBĪ pārstāvjiem Ingunai un Gaidim paldies par viesošanos, spēka vārdiem un dāvanām.
Kopīga Tēvreize, nodziedāta Latvijas himna un mammu sarūpētās kūkas deva enerģijas lādiņu iet iepazīties ar jauniem latviešu draugiem un jau darboties pie pirmajiem projektiem.
Mēs esam ļoti priecīgi, ka, Jūs, 34 bērni un jaunieši gribat būt kopā ar mums! Jumītis ir auglības un svētības nesējs, tas palīdz darbam veikties divreiz labāk!
Aicinām vecākus, bērnus un jauniešus Waterfordā, Kilkenijā, Dungarvanā, New Rosā mums pievienoties Edmund Rice centrā, Barrack Street, Waterford
svētdienās plkst. 12:00. Saziņai e-pasts jumitis.waterford@gmail.com un Facebook lapa.
Lai mums kopā izdodas!”

Skoliņa “Jumītis”

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>