Bērnu volejbola un basketbola treniņi Limerikā

Komentēt
Share
basketbols

Īrijas bērnu-jauniešu sporta skola (CYSS) izsludina uzņemšanu basketbola un volejbola sekcijā Limerikā.
Treniņi notiks trešdienās no plkst. 18.00 līdz 19.00, St. Clements College sporta zālē, South Circular Road, Limerick. Pirmais treniņš 3. oktobrī.
Aicināti pieteikties bērni vecumā no 7 līdz 12 gadu vecumam.

Maksa par vienu treniņu 5 €.
Pieteikties:
volejbolā: pa tel.0864426644, Gunita
e-pasts: gunita.packajeva@inbox.lv
basketbolā: pa tel. 0851531181, Indulis
e-pasts: indulis.antsons@yahoo.com

Trenere Gunita Pačkajeva – 2008. gada 25. jūnijā ir beigusi Latvijas Universitāti un ieguvusi profesionālo bakalaura grādu izglītībā un veselības mācības un sporta skolotāja kvalifikāciju, 2004. gada 18. jūlijā absolvējusi Murjāņu sporta ģimnāziju un pašreiz spēlē volejbolu sporta kluba “Babīte” komandā. Trīs gadu pieredze pirmsskolas izglītības iestādēs (“Laismiņa” un “Kastanītis” sporta skolotājas amatā, vienu gadu Rīgas Volejbola skolā un trīs gadus Babītes sporta kompleksā strādājusi sporta treneres amatā (volejbola specializācijā).

Basketbola treneris Indulis Antsons. Absolvējis Rīgas 3. BJSS (Bērnu un jaunatnes sporta skola). Spēlējis LPSR čempionātā “A” grupā (augstākā līga) RPI un Jelgavas SCO sastāvā. Jaunatnes trenera darba pieredze Jelgavas BJSS. Augstākais sasniegums sportā – 2. vieta PSRS skolnieku čempionātā LPSR izlases sastāvā 1974. gadā.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>