Skoliņā “Zinītis” svin Latvijas dzimšanas dienu

Komentēt
Share
c4

Svētdien, 20. novembrī, Latviešu biedrības Cavan (LBC) latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņā “Zinītis”, kas darbojas Unit 3, New Street Mews, Virginia, Co. Cavan, notika pasākums par godu Latvijas 98. gadadienai. Skoliņā “Zinītis” skolēni ar skolotājām Jeļenu Sproģi, Daci Līdaku, Eviju Nvaneri bija sagatavojuši priekšnesumu vecākiem (dzejoļu skaitīšana, fakti par Latviju).

Bērni dziedāja Latvijas himnu, katram skolēnam bija sagatavots jautājums ar atbildi par Latviju, vecākie skolēni bija iemācījušies dzejoļus par Latviju.
Liels paldies vecākiem un skolēniem par ieguldīto darbu un sadarbību. Liels paldies skolotājām par ieguldīto darbu. Lai kur arī mēs atrastos – Latvijā, Īrijā vai kur citur, novēlam atzīmēt šo dienu katrā mājā. Iedegsim svecīti par mūsu dzimteni!

Skoliņas vadītāja
Evija Nvaneri

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>