Co. Cavan skoliņa svin Mārtiņdienu un ielūdz uz Latvijas dzimšanas dienas pasākumu

Komentēt
Share
m4

Šodien, 13. novembrī, Latviešu biedrības Cavan (LBC) latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņā “Zinītis” notika Mārtiņdienas svinības. Jautrajā pasākumā piedalījās 15 skolēni un trīs skolotājas – Dace Līdaka, Jeļena Sproģe un Evija Nvaneri. Svinību laikā bērni gāja rotaļās, iejutās budēļu lomā un izzināja Mārtiņdienas tradīcijas.

Katrs skolēns uztaisīja savu masku un pārģērbās par ķekatnieku. Jautrībai nebija gala. Skolēni bija ļoti ieinteresēti visās nodarbēs, jo viņu ģimenēs šīs tradīcijas netiek piekoptas.

Nākošajā svētdienā, 20. novembrī, skoliņā paredzēts svētku pasākums par godu Latvijas dzimšanas dienai. Visas apkārtnē dzīvojošās latviešu ģimenes laipni
aicinātas uz šo pasākumu, kas plkst. 14:00 notiks skoliņā “Zinītis” – Unit 3, New Street Mews, Virginia, Co. Cavan.
Papildinformācija pa tālr. 0852885986 (skoliņas vadītāja Evija Nvaneri).

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>