“Zinītis” dodas pārgājienā uz mežu

Komentēt
Share
v1

Svētdien, 16. oktobrī, Latviešu biedrības Cavan (LBC) latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņā “Zinītis” bija īpaša diena – bērni un skolotājas devās pārgājienā uz tuvējo mežu, portālam baltic-ireland.ie pastāstīja skoliņas vadītāja Evijai Nvaneri. Lai arī diena Virginia pusē bija lietaina, jaukajai izklaidei tas netraucēja!

Mežā bērniem bija iespēja apgūt dabas zinības un iepazīties ar rudens labumiem, kā arī baudīt meža jaukumus, pabradāt pa dubļu peļķēm, aptaustīt zīles un spārdīt lapas. Visiem tas bija labi pavadīts laiks!
Pēc pārgājiena bērniem tika dots uzdevums – izveidot rudens gleznu par šo notikumu.

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>