Miķeļdiena un Skolotāju diena skoliņā “Zinītis”

Komentēt
Share
c1

Latviešu biedrības Cavan (LBC) latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņā “Zinītis”, kas darbojas Unit 3, New Street Mews, Virginia, Co. Cavan, 25. septembra nodarbība bija veltīta Miķeļdienas tradīcijām, bet vakardienas, 2. oktobra, nodarbībā tika atzīmēta Skolotāju diena, portālam baltic-ireland.ie pastāstīja skoliņas vadītāja Evijai Nvaneri.

Miķeļdienas nodarbībā bērni veidoja rudens kompozīcijas, kuras pēc tam varēja apskatīt izstādē. Skoliņas vadītāja Evijai Nvaneri stāsta, kā tā bija izdomas pilna svētdiena un pateicas visiem, kas piedalījās.
Īpaša bija arī 2. oktobra nodarbība. Skoliņas skolotājas saka paldies skolēniem un viņu vecākiem par brīnišķīgiem apsveikumiem un ziediem! Paldies Kristai, Justīnei, Samantai O., Samantai V., Elīzai L., Elīzai A. par sagādātajiem uzdevumiem skolotājām. Malači, meitenes!​

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>