LVA izsludina radošo darbu konkursu skolēniem

Komentēt
Share
Konkurss_gramatas-1024x573

26. septembrī – Eiropas Valodu dienas 15. gadadienā Latviešu valodas aģentūra (LVA) izsludināja jau tradicionālo skolēnu radošo darbu konkursu, portālam baltic-ireland.ie pastāstīja LVA koordinatore Zane Ļuļe. Šī gada tēma „Labi vārdi sirdi silda” mudina skolēnus domāt par labajiem vārdiem latviešu valodā, gūstot pozitīvas emocijas savstarpējā saziņā.

Konkursā aicina piedalīties Latvijas vispārējās un profesionālās izglītības iestādes un latviešu diasporas nedēļas nogales skolas visā pasaulē.
No katras skolas tiek gaidīti 9 labākie radošie darbi (zīmējumi, esejas, dzejoļi, domraksti). Darbi jāsūta uz Latviešu valodas aģentūru ar norādi „Radošo darbu konkursam līdz 2016.gada 18.novembrim (pasta zīmogs vai e-pasta vēstules datums). Radošāko darbu autoru sveikšana, kā ierasts, notiks 2017. gada februārī Dzimtās valodas dienai veltītā pasākumā.

Arī šogad labākie skolēnu radošie darbi tiks apkopoti un izdoti krājumā, turpinot skolēnu radošo darbu krājumu sēriju. 2015. gada konkursam iesūtītie darbi skatāmi un lasāmi Latviešu valodas aģentūras nesen izdotajā krājumā „Kā var mācīties citu valodu? Protot savu valodu” (J. Peters).
Konkursa „Labi vārdi sirdi silda” nolikums pieejams Latviešu valodas aģentūras mājaslapā www.valoda.lv.

Eiropas Valodu diena ir Eiropas Padomes iniciatīva, ko Latvijā plāno un organizē Latviešu valodas aģentūra. Katru gadu tā tiek atzīmēta 26. septembrī, taču daudz un dažādu pasākumu Eiropā notiek gan pirms, gan pēc šī datuma. Radošas idejas un valodas bagātības rodamas arī Eiropas Padomes oficiālajā Eiropas Valodu dienas mājaslapā www.edl.ecml.at.

FOTO: LVA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>