Paziņojums Newry dzīvojošajiem

Komentēt
Share
IMG_2159

Mīļie, darbīgie vecāki un skolotāji no Newry un tās apkārtnes!
Varbūt Jums kādreiz ir bijusi vēlēšanās sanākt kopā un darboties brīvdienās kopā ar saviem mazajiem un lielajiem bērniem, iemācīt dziesmiņas, dzejolīšus un citas jaukas latviskas aktivitātes, lai bērniem būtu iespēja mācīties latviešu valodu un kopā pilnveidoties, iepazīt latviskus tēlus, varoņus un izspēlēties jautrā pulciņā.

Vai arī Jums ir jebkuras citas idejas, domas, tad gaidīšu ziņu uz e-pasta adresi newry.skola@gmail.com.
Kopā var paveikt tiešām daudz, ja vēlamies!
Viss nepieciešamais atbalsts (telpas un mācību materiāli,) ir, tikai ļoti pietrūkst entuziastiskie vecāki un skolotāji!

Newry Latviešu bērnu un jauniešu centra skolotāja
Agnese Šerbuka

FOTO: no Newry skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>