Portadown skoliņā sācies jaunais mācību gads

Komentēt
Share
z2

3. septembrī Ziemeļīrijas latviešu bērnu nedēļas nogales skolā “Zīļuks” bija pirmā skolas diena. Skolēni sveica skolotājas ar gladiolām, kas reizēm garākas par viņiem pašiem, košiem asteru un citu puķu pušķiem. Pāri visam valdīja atkalredzēšanās prieks. Sen neredzētie skolasbiedri pa garajām vasaras brīvdienām pastiepušies un mainījušies.

Šogad skolu apmeklēs bērni vecumā no 3 līdz 14 gadiem.
Lai gan daudzi vēl uz pirmo skolas dienu nebija ieradušies, jo izbauda vēl pēdējos vasaras mirkļus, tas nemazināja jautro noskaņojumu un jaunu draugu iepazīšanu.
Par bērnu zināšanu apguvi rūpēsies skolotājas – Vineta Makšus, Lolita Kučinska, Santa Laiviņa. Savu atbalstu arī sniegs skolotājas Vita Ozola un Inga Golde. Par
muzikālajām nodarbībām rūpēsies Evita Makšus, kura no skolnieces ir tapusi par skoliņas skolotāju.
Skolas nodarbības notiek sestdienās no plkst.12.00 līdz 15.00. Kopā mēs apgūsim latviešu valodas pamatus, literatūru, vēsturi. Kopā dziedāsim un dejosim.
Skolas adrese: Killicomaine Community centrs, Festival Road, Portadown, BT63 5HE.
Skolas e-pasts: ziljuks2014@gmail.com
Mob.uzziņām: 07884556272

Ziemeļīrijas latviešu bērnu nedēļas nogales skolas “Zīļuks” darbību atbalsta Latviešu valodas aģentūra (LVA) no Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) budžeta programmas „Valsts valodas politika un pārvalde”.

Visiem vēlos novēlēt gribasspēku un izturību jaunajā
mācību gadā. Lai katra diena dotu jaunas pozitīvas emocijas!

Skolas vadītāja un skolotāja
Vineta Makšus

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>