Mācību gada sākums Navanas skoliņā

Komentēt
Share
n2

Latviešu biedrības Īrijā (LBĪ) Navanas latviešu bērnu un jauniešu apvienība IMPULSS aicina pievienoties skolēnus sekojošās vecuma grupās: no 3 līdz 4 g.v., no 5 līdz 7 g.v., no 8 līdz 12 g.v. un no 13 līdz 18 g.v.
Mēs kopīgi spējam saglabāt mūsu LATVISKUMU, mūsu Dzimtenes vēsturi!
Aicinām uz mācību gada sākumu 10.septembrī plkst. 13.00 Newgrange Hotel, Bridge Street, Navan, Co. Meath.

Turpmākās nodarbības sestdienās pēc apstiprināta mācību stundu grafika – Lighthouse Community Church, Kentstown Road, Athlumney, Navan, Co. Meath.
Navanas Latviešu bērnu un jauniešu apvienība IMPULSS piedāvā nostiprināt un uzlabot latviešu valodas zināšanas, izzināt latviešu folkloru, vēsturi un ģeogrāfiju, kā arī uzlabot savas angļu valodas zināšanas.
Jauniešu apvienība piedāvā piedalīties dažādos
ārpusskolas projektos un sagatavoties latviešu valodas eksāmenam Leaving Certificate iegūšanai.

LBĪ Navanas latviešu bērnu un jauniešu nedēļas nogales skolas “IMPULSS” darbību atbalsta Latviešu valodas aģentūra (LVA) no Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) budžeta programmas „Valsts valodas politika un pārvalde.

Papildinformācija pa tālr. 086 153 3889

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>