PBLA IP izsludina Tautasdziesmu akcijas II. posmu

Komentēt
Share
lv100-logo-rgb-vertical

Pasaules brīvo latviešu apvienības (PBLA) Izglītības padome (IP) ziņo, ka tautas dziesmu akcijas “Dāvana Latvijai: Man dziesmiņu nepietrūka” I. posma uzvarētāji – diasporas skolas, kuru video ir uzvarējuši popularitātes balsojumā un izpelnījušās visvairāk “Like” ir:

1/ Kursas Vasaras vidusskola (ASV)
2/ Reijkjavikas latviešu skola (Islande)
3/ Hamiltonas latviešu skola (Kanāda)
Apsveicam skolas ar uzvaru!

Video ierakstus vēl arvien var aplūkot šeit: www.mandziesminunepietruka.lv.
Paldies visām skolām, kas piedalījās! Priecājāmies par skolu iesaisti un par to, ka mudinājāt savus skolniekus pētīt un mācīties latviešu tautasdziesmas!

Izsludinām akcijas II. posma sākumu. Akcijas II. posmā diasporas skolas tiek aicinātas balsot par savas skolas 10 vismīļākām tautasdziesmām un izveidot video ierakstu ar vienu no šīm tautasdziesmām. Video ierakstus jāievieto You Tube kanālā. Ierakstus PBLA apkopos lietotnē (app), kur būs pieejamas 100 vismīļākās tautasdziesmas no diasporas skolām visā pasaulē.

Akcijas nolikums un sīkāka informācija par akcijas II. posmu – www.mandziesminunepietruka.lv.

Visas diasporas skolas un bērnu dārzi aicināti piedalīties!

PBLA Izglītības padome

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>