Sienasavīžu konkursā uzvar Athlones skoliņa

Komentēt
Share
IMG_0307

Jau ceturto gadu pēc kārtas Īrijas latviešu nacionālā padome (ĪLNP) izsludināja sienasavīžu konkursu, kurā aicināja piedalīties Īrijas un Ziemeļīrijas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas un bērnu pašdarbības kolektīvus. Sienasavīzes tradicionāli vērtē 3×3 nometnes dalībnieki un šodien kā reiz bija tā diena, kad tika vērtēti šā gada darbi.

Sienasavīzē uzskatāmi bija jāparāda skoliņas vai kolektīva ģeogrāfiskā atrašanās vieta, kā arī svarīgākie 2015./2016. mācību gada notikumi.
Šā gada sienasavīžu konkursā piedalījās Cashel (Co. Tipperary) latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa “Kamoliņš”, Leinsteres Latviešu Kultūrizglītības Asociācijas (LLKIA) “DZINTARS” nedēļas nogales DZINTARA MĀKSLAS SKOLA un Latviešu biedrības Īrijā (LBĪ) Midlandes (Athlone) nedēļas nogales latviešu skoliņa “Pūcītes”.
Ar balsu vairākumu sienasavīžu konkursā uzvarēja Midlandes (Athlone) nedēļas nogales latviešu skoliņas “Pūcītes” iesniegtais darbs.
Apsveicam uzvarētāju!
Kā jau solīts, uzvarētājs balvā saņems 100 €.
Paldies visām skoliņām, kuras piedalījās! Jūsu sienasavīzes bija fantastiskas!

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>