Darbu sāks nedēļas nogales skoliņa Virginia, Co. Cavan

Komentēt
Share
dd49ba8b-d18a-4e23-96f4-4f4d31bf9adf

Sākot ar 2016./2017. mācību gadu Virginia, Co. Cavan darbu sāks Latviešu biedrības Cavan (LBC) latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa “Zinītis”. Skoliņā laipni aicināti pieteikties bērni vecumā no 3 līdz 12 gadiem.
Skoliņas nodarbības notiks Unit 3, New Street Mews, Virginia, Co. Cavan. Skoliņas vadītāja Evija Nvaneri.

LBC latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas “Zinītis” mērķis ir sekmēt skolēnos interesi par latviešu valodu, tautas vēsturi, ģeogrāfiju, kultūru un tradīcijām, tādā veidā saglabājot latvietību, dzīvojot Īrijā.

Nodarbības LBC latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņā “Zinītis” notiks katru svētdienu no plkst. 11.00 līdz 14.30.
Skoliņai “Zinītis” bērnus var pieteikt, zvanot skoliņas vadītājai pa tālruņiem 0852885986 un 0498554574 vai rakstot uz e-pasta adresi infozinitis@gmail.com.

Laipni aicināti visi Virginia un tās apkārtnē dzīvojošie bērni!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>