Leļļu teātra izrāde Limerikā un Dublinā

Komentēt
Share
00a0ff96-b438-4c77-be3d-25f138b1a245

Kompānija “Sergevi” sadarbībā ar Latvijas Kultūras ministriju (KM), Pasaules brīvo latviešu apvienību (PBLA) un Latviešu biedrību Īrijā (LBĪ) piedāvā lielisku un izglītojošu leļļu izrādi “Draudzēsimies” Liepājas ceļojošā leļļu teātra – Trupu ģimenes izpildījumā.
Lieli un mazi skatītāji izrādi 20. augustā plkst. 15.00 varēs noskatīties Limerikā – Radisson Blu&Spa Hotel in Limerick, bet 21. augustā plkst. 16.00 Dublinā – Radisson Blu Hotel Dublin Airport.

“Man ir stāsts par pasakainu vietu!
Notika tas sen, vai arī nesen…
Pasaku zemē valdīja miers un prieks. Vāverīte, dziedādama savu jautro dziesmiņu, lasīja čiekuriņus, sēnes, ogas. Lidinājās krāsaini taurenīši, sienāzis lēkāja, vēl kāds gulēja, paslēpies garajā zālē… Kaut kas Pasaku zemes mežmalā izmainījās…”

Biļetes tikai iepriekšpārdošanā līdz 18. augustam!
Biļetes cena visiem – 5 €.
Nedēļas nogales skoliņas “Pasaciņa” skolēniem – ieeja par brīvu (zvanot jārezervē sēdvietas).
Biļetes var rezervēt un iegādāties, zvanot pa tālruni 086 86 68 017 (Evita) vai www.sergevi.ie biļešu rezervācijā, kā arī rakstot vēstules
Facebook un draugiem.lv.

Pasākumu informatīvi atbalsta – www.baltic-ireland.ie

Afišas mākslinieciskais noformējums – Santa Siliņa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>