Portadown skoliņa aicina pieteikt bērnus jaunajam mācību gadam

Komentēt
Share
bcbeea4c-8250-4c65-8c5f-e8647ea1e8b8

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, Ziemeļīrijas latviešu bērnu nedēļas nogales skola “Zīļuks” aicina pieteikt bērnus vecumā no 3 līdz 16 gadiem latviešu valodas, literatūras, mūzikas un rokdarbu nodarbībām.
Jaunajam 2016./2017. mācību gadam bērnus var pieteikt, zvanot skoliņas vadītājai Vinetai Makšus pa tālruni 07884556272 vai rakstot uz e-pastu: ziljuks2014@gmail.com.

Ziemeļīrijas latviešu bērnu nedēļas nogales skola “Zīļuks” darbojas Killicomaine Community Centre, Festival Road, Portadown, BT 63 5HE.
Visi laipni gaidīti!
Ziemeļīrijas latviešu bērnu nedēļas nogales skolas “Zīļuks” darbību atbalsta Latviešu valodas aģentūra (LVA) no Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) budžeta programmas „Valsts valodas politika un pārvalde”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>