„Saulainajā piknikā” skoliņa „Saulgriezīte” teic ardievas aizejošajam mācību gadam

Komentēt
Share
ba5

Šogad, pateicoties īpaši siltajai un saulainajai maija mēneša nogalei, Latviešu Biedrības Īrijā (LBI) nedēļas nogales skolas „Saulgriezīte” mācību gada noslēgums „Saulainajā piknikā” pilnīgi attaisnoja savu cerīgo nosaukumu. Un ļoti nozīmīgi, ka šogad bija ne tikai saulains, bet patiesi draudzīgs pikniks, jo LBI muzikālā studija – skola „Mazais Letiņš” savu radošā mācību gadu gada noslēgumu svinēja kopā ar „Saulgriezīti”.

Par svinību vietu tika izvēlēts jaukais Newbridge Park. Tur zālainajos plašumos, mājīgā koku ieskāvienā „Saulgriezītes” skolotājas svinīgi izsniedza visiem bērniem Pateicības rakstus par rūpīgu darbošanos visa mācību gada garumā, bet „Mazā Letiņa” vadītāja, LBI priekšsēdētāja Inguna Grietiņa visiem „saviem bērniem” deva LBI Atzinības rakstus par mērķtiecīgu latviešu valodas un kultūras apguvi un aktīvu skoliņas
apmeklējumu 2015./ 2016. mācību gadā. No skolas „Saulgriezīte” LBI Atzinības Rakstus šogad saņēma divi skolnieki – Beatrise Ābelkalna un Aivis Otvars. Beatrise kopā ar savu māmiņu Viju, savukārt, dāvāja skaistu piemiņas grāmatu skolai pateicībā par kopīgā ceļā noietajiem pieciem mācību gadiem, kuros gūtas visdažādākās latviskās zinības, kas turpmāk lieti noderēs mācoties skolā Latvijā. Vēlam veiksmi Beatrisei!
Skolnieku Aivi turpmāk būsim priecīgi skolā satikt jaunā statusā – kā skolotāja palīgu. Šī „Saulgriezītē” ir jau pārbaudīta pieredze, ka lielākie skolnieki, vairs nevēloties skolā mācīties, tiek iesaistīti jau nopietnākās nodarbēs, un tādējādi tiek saglabāta viņu ieinteresētība būt un darboties latviskā vidē. Skolu vadītājas Ilze Barkus un Inguna Grietiņa katra arī sveica savas skolas skolotājus un skolotāju palīgus, sakot paldies par ieguldīto darbu un visi
skolotāji – Rasa Stonkus, Signis Jaunzems, Zane Lamberte, Ilze Barkus, Inese Brila, Kristīne Malnača, Zaiga Corcoran, Zane Laizāne – arī saņēma LBI Atzinības rakstus par pašaizliedzīgu darbu, strādājot latviešu kopienas Īrijā labā un latviskās identitātes kopšanā un attīstīšanā. Un tad vēl – jautrās stafetes, gan pašiem mazākajiem, gan mazliet lielākiem, visiem! Vecāku pašu iniciatīva, aktivitāte – pludmales volejbols. Radošās stacijas – iestādi
un izaudzē savu saulespuķi, apglezno gliemežvāku. Un, protams, nostaļģiskās „koka kājas”, kas radīja ne mazumu jautrības gan lielajos, gan mazajos cilvēkos.
Lai laimīga un saulaina vasariņa visiem skolnieciņiem un viņu vecākiem! Uz tikšanos nākamajā mācību gadā!

Ilze Barkus
Skolas „Saulgriezīte” vadītāja

FOTO: Sintija Štromane

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>