Ziemeļīrijas nedēļas nogales skola “Zīļuks” dodas vasaras brīvdienās

Komentēt
Share
DSCN9193

Čalojot bērnu balsīm un ar vecāku kopā sanākšanu sestdien, 28. maijā, noslēdzās trešais mācību gads Ziemeļīrijas latviešu bērnu nedēļas nogales skolā “Zīļuks”.
Lai vieglāk varētu atspoguļot gada laikā paveikto, bērni bija sagatavojuši nelielu koncertu vecākiem. Krāsu gammas vijās gan ziedos, gan balonos.

Grūti apjaust, ka mācību gads jau noslēdzies un bērni sestdienas rītos vairs nemēros ceļu uz Killicomaines Community centru, lai kopā ar skolotājām apgūt latviešu valodu, kultūru un vēsturi.
Šogad skolas atzinības un pateicības rakstus par centību un regulāru skolas apmeklējumu kopā saņēma 23 bērni. Tiem, kuri skolas gaidām pievienojās vēlāk, kā apliecinājums tika skolas piemiņas žetons, par kuru
izveidi rūpējās Karina Avena.
Lielu paldies vēlos teikt visiem saviem palīgiem. Šogad skolā bērniem latviešu valodu palīdzēja apgūt skolotājas – Lolita Kučinska, Santa Laiviņa, Ilze Vecvagare, Vita Ozola un Inga Golde. Par bērnu radošumu rūpējās K.Avena un N.Sebeļeva.
Skolotājas bērnus gaidīs 3. septembrī. Sīkāku informāciju var saņet, rakstot uz skoliņas e-pastu: ziljuks2014@gmail.com.

Jauku un piedzīvojumiem bagātu vasaru, visu skolotāju vārdā Jums visiem novēl skoliņas vadītāja
Vineta Makšus

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>