Droghedas skoliņas bibliotēku var izmantot visi apkārtnē dzīvojošie bērni

Komentēt
Share
IMG_0802

“Palīdzēt citiem var visi tie, kam ir, ko dot. Un ko dot ir mums katram! Labdarība ir sabiedrības kopējā atbildība. Bet kas tad veido sabiedrību? Mēs visi – gan es, gan tu. Tu varbūt iebildīsi, ka viens nav cīnītājs, tomēr atliek vienam piecelties, lai citi sekotu. Lai spētu palīdzēt apkārtējiem, vispirms jāpasniedz roka pašam sev – jāatrod spēku, ticību un talantu, kuru nodot tālāk.

Bieži labākais ziedojums ir silts smaids drūmā pēcpusdienā un jauks „Labrīt!” kāpnēs satiktam kaimiņam.”
Ar šādu uzaicinājumu Balvu pamatskolā tika uzsākta grāmatu vākšanas akcija, lai tās dāvinātu Droghedas latviešu skoliņai “Burtiņš”.
Atsaucība bija apbrīnojama. Tika savāktas daudzas jo daudzas grāmatas dažādām gaumēm un dažāda vecuma
bērniem. Balvu skolnieki grāmatās ierakstīja sveicienus un novēlējumus saviem jaunajiem draugiem Īrijā.
Liels paldies Balvu pamatskolas skolotājiem, bērniem un viņu vecākiem par šo jauko dāvinājumu.
Pateicoties šim sūtījumam, Latviešu valodas aģentūras (LVA) davinājumiem un dažādiem privātajiem ziedojumiem, skolā ir izveidojusies plaša bibliotēka, kuru var apmeklēt visi Droghedā un tās apkaimē dzīvojošie
latviešu bērni.
Bibliotēka darbojas katru sestdienu no plkst. 9.30 līdz 12.30. Holy Family Community Centre, Ballsgrove, Drogheda.

Skoliņas skolotāja
Teiksma Kuzņecova

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>