,,Kamenīte’’ atzīmē Lieldienas

Komentēt
Share
k12

Es uzvilku raibu kleitu,
Kājās raibas tupelītes.
Rokā tvēru raibu olu,
Gaidu raibo Lieldieniņu.


Gatavošanās Lieldienām Latviešu biedrības Īrijā (LBĪ) Limerikas nedēļas nogales skoliņas “Kamenīte” audzēkņiem iesākās jau 19. marta nodarbībā, kad bērni apguva olu krāsošanas metodes, izmantojot tikai dabīgos materiālus.
Pūpolsvētdienā, 20. martā, pie mums viesojās Leinster Latviešu Biedrības (LELAB) organizēts pasākums ,,Lieldienu jampadracis’’ ar Liepājas Ceļojošo leļļu teātri
“MASKA”, kas bērnus iepriecināja ar jaunu un aizraujošu muzikālu leļļu teātra izrādi “Šnāpuļa piedzīvojumi”.

Savukārt sestdien, 26. martā, nu jau tradicionāli, Curragh Chase meža parkā notika Lieldienu svinēšana pasākumā “Raibu raibās Lieldieniņas”. Meža parkā bērni un vecāki piedalījās Lieldienu rituālos – olu meklēšanā un ripināšanā, šūpošanās, desiņu cepšanā un dažādās spēlēs.
Kostīmu konkursā VISRAIBĀKĀS ĢIMENES titulu un ģimenes balvu saņēma Alekša Lēmaņa ģimene.

Lai visiem saulainas un jautrību pilnas atlikušās skolu brīvdienas!

Skolas “Kamenīte”vadītāja
Kristīne Velša

FOTO: Elīna Dimante un Kristīne Velša

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>