Foto akcija – Pirmā skolas diena

Komentēt
Share
Fotosesija_ar_jauno_skolas_for_2

Turpinot iepriekšējos gados aizsākto tradīciju, aicinām vecākus piedalīties foto akcijā “Pirmā skolas diena”.
Šogad skolas gaitas uzsāks ap 60 tūkst. četrgadnieku, starp kuriem būs ne mazums latviešu. Un, lai arī Īrijas mācību iestādēs pirmā skolas diena nav īpaši svinīga, mazajiem skolniekiem un, jo īpaši, viņu vecākiem tā būs nozīmīga diena.

Par godu šim svarīgajam notikumam, portāls baltic-ireland.ie arī šogad rīko foto akciju “Pirmā skolas diena” un aicina skolnieku vecākus iemūžināt fotogrāfijā savu bērnu pirmo skolas dienu Īrijā un savā priekā dalīties ar citiem!
Fotogrāfijas (jpg, png) foto akcijai “Pirmā skolas diena” sūtīt uz e-pasta adresi:
konkurss@baltic-ireland.ie līdz 4. septembrim (ieskaitot). Vēstulē jānorāda bērna vārds, vecums un, ja ir vēlēšanās, var minēt arī skolas nosaukumu, kā arī vecāku kontakttālrunis. Iesūtītās fotogrāfijas tiks izmantotas tikai un vienīgi foto akcijai “Pirmā skolas diena”. Fotogrāfijām jāatbilst akcijas tēmai.
Interesantākās un aizkustinošākās fotogrāfijas tiks publicētas portālā baltic-ireland.ie 7. septembrī, bet izlozes kārtībā tiks noteiks viens veiksminieks, kuram tiks pārsteiguma balva visai ģimenei!

2011. gada akcija.
2010. gada akcija.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>