Sākusies pieteikšanās LVA bērnu nometnei “Mana Latvija”

Komentēt
Share
1868fbd2-fa55-461e-a4dd-c58c5473e93a

Vai jūs joprojām domājat, kā motivēt skolēnus apmeklēt diasporas nedēļas nogales skoliņu? Latviešu valodas aģentūrai (LVA) ir lielisks līdzeklis – latviešu valodas apguves nometne diasporas bērniem „Mana Latvija”. Un pieteikšanās uz to ir sākusies!

Šovasar diasporas nedēļas nogales skoliņu bērnu un jauniešu nometne notiks no 8. līdz 13. augustam Amatas novada „Laimes ligzdā” (www.garditev.lv). Dalība ir bez maksas! Aicināti skolēni vecumā no 10 līdz 16 gadiem, no vienas skoliņas tiks uzņemti ne vairāk kā divi bērni. Protams, varat pieteikt arī vairāk bērnu (norādot prioritāti), kas tiks iekļauti rezerves sarakstā.

Nometnes 6 dienās un 5 naktīs visu laiku klāt būs ne tikai profesionāla skolotāja un audzinātāja, bet arī logopēde, kas individuāli strādās ar jūsu bērnu, izstrādās un nodos ieteikumus turpmākajam darbam. Programmā ir paredzētas valodas un folkloras nodarbības, ekskursijas un daudzi citi pasākumi, par kuriem tiksiet informēti, kad saņemsim pieteikumu.

Ēdināšana 5 reizes dienā: brokastis, pusdienas, launags, vakariņas, naksniņas.

Nokļūšanu no Rīgas uz nometnes norises vietu un atpakaļ nodrošinās LVA.

Lai pieteiktu bērnus, jānorāda skolas nosaukums, skolas pārstāvja vārds, uzvārds un amats skolā, kā arī bērna vārds, uzvārds, vecums (dzimšanas gads). Kontaktpersonai, kas ir viens no vecākiem, jānorāda vārds, uzvārds, e-pasts un tālruņa numurs.
Pieteikums jāsūta uz e-pasta adresi sanda.roze@valoda.lv.
Ja bērnam ir specifiskas veselības problēmas, lūdzu, norādiet arī to, lai mēs varētu izvērtēt savas iespējas viņam nodrošināt nepieciešamos apstākļus.

LVA gaida skoliņu pieteikumus! Laika ierobežojuma nav. Vienīgais ierobežojums – 30 vietas, kuras tiks sadalītas pieteikumu saņemšanas kārtībā.

FOTO: LVA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>