ĪLNP izsludina sienasavīžu konkursu

Komentēt
Share
img_5455

Jau ceturto gadu pēc kārtas Īrijas latviešu nacionālo padome (ĪLNP) izsludina sienasavīžu konkursu, kurā aicina piedalīties Īrijas un Ziemeļīrijas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas un bērnu pašdarbības kolektīvus. Sienasavīzē uzskatāmi jāparāda skoliņas vai kolektīva ģeogrāfiskā atrašanās vieta, kā arī svarīgākie 2015./2016. mācību gada notikumi.

Skoliņu un bērnu pašdarbības kolektīvu sienasavīzes tiks vērtētas 3×3 nometnē, kas no 15. līdz 21. augustam notiks Castlebar, Co. Mayo.
Skoliņa, kuras sienasavīze uzvarēs konkursā, saņems naudas balvu 100 eiro apmērā.
Sienasavīžu konkursa uzvarētājs tiks paziņots augustā.
Sienasavīzi konkursam var iesniegt, sazinoties pa tel. num. 0879412668 vai personīgi, ierodoties 3×3 nometnē Castlebar.
Vēlamais sienasavīzes izmērs: 1 m x 70 cm.

2015. gadā ĪLNP sienasavīžu konkursā uzvarēja Latviešu Kultūrizglītības Asociācijas (LLKIA) “DZINTARS” nedēļas nogales DZINTARA MĀKSLAS SKOLA, 2014. gadā – Droghedas skoliņa, bet 2013. gadā – Limerikas bērnu un jauniešu centrs.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>