Vēstniecība un LVA skoliņām dāvina mācību līdzekļus

Komentēt
Share
IMG_6567

Straujiem soļiem tuvojas jaunais mācību gads, kad mazie letiņi dosies ne tikai uz īru skolām, bet arīdzan uz latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņām. Lai šo mirkli padarītu kaut nedaudz svinīgāku, Latvijas vēstniecība Dublinā sadarbībā ar Latviešu valodas aģentūru (LVA) Īrijas un Ziemeļīrijas skoliņām ir sarūpējusi dāvanu – mācību materiālus.

10 Īrijas un Ziemeļīrijas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas – abas Dublinas skoliņas (Dublin 8 un Dublin 15), kā arī Limerikas, Korkas, Droghedas, Navanas, Longfordas, Mayo, Portlaoise un Newry skoliņas – tiek laipni gaidītas vēstniecībā (92 St. Stephen’s Green, Dublin 2; e-pasts: embassy.ireland@mfa.gov.lv), lai saņemtu mācību materiālus.
Dāvinājums nav liels, tomēr, ņemot vērā mūsu skoliņu pieticīgos apstākļus, tas būs zināms atspaids gan skolotājiem, gan bērniem.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>