Adventes laiks Navanā

Komentēt
Share
10299_996080310451082_1372396101542798602_n

Latviešu biedrības Īrijā (LBĪ) Navanas Latviešu bērnu un jauniešu apvienība IMPULSS Adventes laiku pavadīja gatavojoties Ziemassvētkiem! Darināja dāvanas saviem mīļajiem un neaizmirsa arī tos, kuri gada gaišākos un mīļākos svētkus nepavadīs ģimenes lokā… Bērni ar sirds mīļumu gatavoja apsveikumus un dāvaniņas Engures novada Raudas veco ļaužu pansionāta iemītniekiem.

Trešajā Adventes svētdienā, kopīgā pasākumā ar Tukuma katoļu draudzes jauniešiem un priesteri Ingmāru – mūsu skolas audzēkņu sūtījums tika nodots pansionāta iemītniekiem!
Bet sestdien, 19. decembrī, Navanas skoliņa ieskandināja Ziemassvētkus! Bija jautri! Ciemojās ne tikai LBĪ vadītāja un skoliņas dibinātāja Inguna Grietiņa, bet arī sens skoliņas draugs – Sniegavīrs un visu gaidītie – Ziemassvētku Vecītis un Sniegbaltīte. Dāvanas, jautras izdarības un rotaļas – fantastiski! Visu klātesošo klusās vēlēšanās un vēstījums Ziemassvētkiem tika nosūtīts ar Zilās cerību zvaigznes un krāsaino svētku balonu palīdzību – augšup, debesīs, cerībā arī uz sniegu!
[nggallery id=1404]

Paldies visiem bērniem, vecākiem un skolotājām par
ieguldīto nesavtīgo darbu svētku gatavošanā! Īpašs paldies par atbalstu Ievai un Ruslanam Aleksejeviem!
Lai mums visiem Gaiši, Mīlestības piepildīti Ziemassvētki!

Latviešu biedrības Īrijā (LBĪ) Navanas Latviešu bērnu un jauniešu apvienības IMPULSS darbību atbalsta Latviešu valodas aģentūra (LVA) no Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) budžeta programmas „Valsts valodas politika un pārvalde”.

Skolas pārzine
Inga Zvirgzdiņa

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>