Zināma LVA Ziemassvētku apsveikumu zīmējumu konkursa uzvarētāja

Komentēt
Share
12347806_1497885410513816_1634163467499938583_n

Novembra sākumā Latviešu valodas aģentūra (LVA) aicināja Latvijas un diasporas skolēnus piedalīties Ziemassvētku apsveikumu zīmējumu konkursā. Nule noslēdzies šis konkurss, kurā piedalījās bērni no Latvijas, ASV, Brazīlijas, Grieķijas, Gruzijas, Īrijas, Krievijas, Lielbritānijas un Zviedrijas, un ir zināmi izlozes rezultāti.

Kopumā Ziemassvētku apsveikumu konkursa ietvaros LVA saņēma 95 jaukus un krāsainus Ziemassvētku apsveikumus.
LVA konkursa uzvarētāju izlozēja un tā ir Sofija Raiena (Sofija Ryan) no Bostonas Latviešu skolas. Sofijas zīmējums redzams attēlā.

LVA saka paldies visiem bērniem, vecākiem, skolotājiem un skolām, it īpaši privātskolai „Patnis”, Biķernieku pamatskolai, Bostonas Latviešu skolai, Dzintara mākslas skolai Īrijā, Gruzijas latviešu biedrības “Ave Sol” svētdienas skolai, Londonas Latviešu skolai, Ņūdžersijas Latviešu skolai un Stokholmas latviešu skoliņai.
Tāpat īpašs paldies jaunākajai konkursa dalībniecei, četrus gadus vecajai Katrīnai no Atēnām!

FOTO: LVA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>