Balle Ziemassvētku pilī – Carlow

Komentēt
Share
l_409635308

Š.g. 20. decembrī plkst. 12.00 Leinsteres Latviešu Kultūrizglītības Asociācijas (LLKIA) “DZINTARS”, DZINTARA MĀKSLAS SKOLA visus savus audzēkņus un to ģimenes ielūdz uz Balli Ziemassvētku pilī, kas notiks New Oak Community Centre, Carlow, Co. Carlow.
Programmā:

* Svētku koncerts
Piedalās DZINTARA MĀKSLAS SKOLAS audzēkņi, ansamblis “Dzintara balsis” /lielās un mazās/, deju kopa “Dzintariņš”, pedagogi.
* Ciemošanās ar Ziemassvētku vecīti
Rotaļas, dāvaniņu saņemšana, dzejolīšu runāšana, dziesmiņu dziedāšana, fotogrāfēšanās ar un bez ciemiņa…
* Ballēšanās latviešu dziesmu un deju ritmos…

Šogad pasākums tiek organizēts balles formā (vecāki un bērni sēž kopīgi pie galdiņiem zālē un kopīgi bauda ballēšanās prieku), tādēļ rūpes par gardumiņu un dzērienu bērniem uz sveču izgaismotiem galdiņiem ir audzēkņu vecāku ziņā. Kafiju un tēju sagādās skolas vadība. Lūdzu atbalstīt plānoto pasākumu visai ģimenei, jo te nu ir tā iespēja, kad varam būt visi kopā – priecāties, iet rotaļās, dejot valsi un kādu naskāku danci (par balles melodiskumu gādā skolotājs Normunds) – vienvārdsakot – būt kopā un svinēt svētkus!
Bet pirms tam vēl mums tik daudz darāmā – dedzamas Adventes vainagā sveces, cepami pīrāgi un piparkūkas, rakstāma vēstule Ziemassvētku vecītim un daudz daudz vēl vairāk…

Ja atnāksi…… Ar pārslām matos sabirs Tev zvaigznes,
Kuras kā sapņi pār pasauli mirdz.
Un lai vēji Tev šovakar aiznes
Manējās domas, un noliek pie sirds.

Es Tev atvēršu pasakai vārtus,
Un brīnums Tevi būs noglāstījis.
Teikšu, kas sirdī iekrīt, tos vārdus,
Tikai tici : pa īstam tas bijis.

Klusi, nemanot, blakus Tev būšu,
Ietīšu ilgās un sildīšu es.
Čukstus par Tevi eņģeli lūgšu,
Lai Tev nepietrūkst prieka un laimes.
/Sandra Grīnberga/

Klāt Advente – kad varam aizdegt sevī svecītes: baltu – lai sirdī iemirdz prieks; zilo – lai ilgas un sapņi dvēslē ceļu zina; bet sarkano un violeto aizdegt drīkst, kad skumjās domas pagātnē sāk klīst…
Lai katrā namā un sirsniņā katrā mierpilns, svētīts un visādā ziņā gaišu domu un cerību vīts Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

Inta Dreimane-Riekstiņa
LLKIA “DZINTARS”, DZINTARA MĀKSLAS SKOLAS direktore
0858727435
inta.d.riekstina@gmail.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>