Ceturtais bērnu talantu konkurss “Protu? Protu!”

Komentēt
Share
IMG_7697

Šā gada 17. oktobrī notiks ikgadējais bērnu un jauniešu talantu konkurss “Protu? Protu!”. Šogad konkurss notiks jau ceturto reizi. Pirmais konkurss notika Dublinā, pēc tam Limerikā un Ziemeļīrijas pilsētā Portadown, bet šagad mazie mākslinieki tiek gaidīti Welcome Inn Hotel, New Antrim Street, Castlebar, Co. Mayo. Konkursa sākums plkst. 13.00.

Šā gada konkursam ir pieteikušies 97 dalībnieki no 11 latviešu skoliņām un pašdarbības kopām Īrijā, kā arī latviešu bērni, kas neapmeklē latviešu skoliņas Īrijā.
Konkursu sadarbībā ar Mayo Latviešu Atbalsta grupu rīko Latviešu biedrība Īrijā (LBĪ).
Konkursu finansē Latviešu valodas aģentūra (LVA) un Eiropas latviešu apvienība(ELA).

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>