“Zīļuks” uzsāk jauno mācību gadu

Komentēt
Share
zile3

Sestdien, 19. septembrī, Ziemeļīrijas latviešu bērnu bērnu nedēļas nogales skola “Zīļuks” uzsāka jauno mācību gadu.
Šogad mūsu pulkam pievienojās ne tikai jauni bērni, bet arī brīvprātīgie skolotāji. Šogad skolā vēstures pamatus bērniem saprotamā valodā mācīs Mārtiņš Žilinskis. Mārtiņš dzīvo Belfāstā un caur Erasmus+ programmu strādā kā brīvprātīgais.

Jāatzīmē, ka arī šogad turpināsies, aizvadītajos gados par veiksmīgu atzītais projekts “Bērnu žūrija”. Grāmatas šogad līdz skolai atceļoja pateicoties Latvijas vēstniecībai Lielbritānijā.

Pirmā mācību diena noritēja vairāk rotaļu un jaunu draugu gaisotnē. Bērni dziedāja, dejoja un gatavoja pārteigumu vecākiem. Bet jau nākošajā sestdienā visi bērni, atbilstoši
vecuma grupai, sāks apgūt latviešu valodu.
Nākamā tikšanās reize jau sestdien, 26. septembrī. plkst. 12.00.

Iespēja skolai pastāvēt, īrēt atbilstošas telpas, ir pateicoties tam, ka līguma izpildi finansē Latviešu valodas aģentūra no Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta programmas „Valsts valodas politika un
pārvalde”.

Skoliņas vadītāja
Vineta Makšus

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>