Aicina piedalīties grāmatas vāka foto/zīmējuma konkursā

Komentēt
Share
unnamed

Latvijas Universitātes (LU) Diasporas un migrācijas pētījumu centrs (DMPC) 2015. gada nogalē plāno izdot grāmatu par latviešu diasporas bērniem un jauniešiem. Ikvienam ir iespēja piedalīties grāmatas vāka fotogrāfijas vai zīmējuma konkursā, kura uzvarētājam ir balva 50 eiro apmērā, portālam baltic-ireland.ie pavēstīja LU DMPC koordinatore Laura Bužinska.

Cilvēki ir aicināti iesūtīt fotogrāfijas un zīmējumus, kas atspoguļo latviešu diasporas bērnus un jauniešus ārpus Latvijas, uz e-pastu diaspora@lu.lv no 9. septembra līdz 15. oktobrim. Īpaši aicināti piedalīties bērni un jaunieši.
Viena persona var iesūtīt līdz trim zīmējumiem vai fotogrāfijām.
Vairāk informācijas par konkursu un tā nolikumu pieejama www.diaspora.lu.lv mājas lapā.

Latvijas Universitātes Diasproras un migrācijas pētījumu centrs darbojas kopš 2014. gada rudens ar misiju padziļināti pētot migrāciju un diasporu, sniegt ieguldīju Latvijas valsts ilgtspējīgā attīstībā, kā arī pētniecības attīstībā Latvijā un Eiropā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>