LALI skoliņā mācību gads noslēdzies

Komentēt
Share
IMG_3605-001

Sestdien, 9. jūnijā, Latviešu Apvienības Latviešiem Īrijā (LALI) nedēļas nogales skoliņas bērni un viņu vecāki pulcējās Blanchardstown bibliotēkas telpās uz mācību gada noslēguma pasākumu.
Šo mācību gadu pabeidza 15 skoliņas bērni, portālu informēja tās vadītāja Ilze Tropa.

Klātesošos sveikt bija ieradies arī Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Īrijā Pēteris Kārlis Elferts, kurš vispirms uzrunāja visus bērnus un vecākus, bet pēc tam katram skolniekam pasniedza diplomu. Savukārt skolotāja Sintija Eglīte katram audzēknim dāvāja simbolisku medaļu, bet klātesošie – sirsnīgus aplausus.
Pēc svinīgās daļas pie bērniem ieradās princese Andžela un klauns Bils, kuri kopā ar klātesošajiem devas ceļojumā ar kuģi apkārt pasaulei. Šī ceļojuma laikā bērni un vecāki gan gāja rotaļās, gan piedalījās dažādās jautrās sacensībās, gan lasīja puķes, pikojās, dejoja un dziedāja.
Neizpalika arī dažādi gardumi un bērniem – iespēja uz sejiņas saņemt princeses uzgleznotu puķi, sirsniņu vai ko citu. Noslēgumā valdīja vispārēja jautrība un prieks par iespēju vēl reizi pirms ilgi gaidītajām vasaras brīvdienām pabūt kopā gan vecākiem, gan bērniem.

Inguna Mieze, speciāli portālam baltic-ireland.ie

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>