LELAB ABC akadēmijas jaunā mācību gada ieskaņas

Komentēt
Share
abc

2015./2016. mācību gads Leinster Latviešu Biedrības (LELAB) ABC akadēmija skoliņām sāksies pavisam drīz un sāksies ar dažām izmaiņām.
ABC akadēmija Tulovas skoliņa savu darbu uzsāks 6.septembrī ar “Pepijas Garzeķes pirmā skolas diena” pasākumu, uz kuru laipni aicināti esošie un jaunie skolas bērni un vecāki. Pirmās skolas dienas svētki notiks plkst. 12.00 Tullow Community Parish centrā.

Skoliņā arī šogad strādās erudītās un sirsnīgās skolotājas Līga Vaļģe, Inese Jankevica. Piebiedrosies skoliņas saimei divas jaunas skolotājas – Aelita Geide un Sanita Čakare.

ABC akadēmija Swords skoliņa savu darbu uzsāks 6.septembrī ar „Lāča Ķepaiņa piedzīvojumu ceļš” pasākumu, uz kuru laipni aicināti esošie un jaunie skolas bērni un vecāki. Pirmās skolas dienas svētki notiks plkst. 12.00 Radisson Blu Hotel Dublin telpās.
Skoliņā šogad strādās atjautīgās un darboties gribošās, apņēmīgās skolotājas Santa Jansone, Džeina Dambe un Gunita Sergunta.

Diemžēl ne tik pozitīvas ziņas ir par ABC akadēmija Cashel skoliņu. Tur – nesaskaņojot ar ABC akadēmija skoliņu tīkla vadību un dibinātājbiedrību – šajās dienās tiek dibināta cita skoliņa, kurai nav nekāda sakara ar ABC akadēmiju. Pirmā skolas diena nenotiks kā plānots – 12.septembrī, jo skoliņa, kas ir LELAB dibinājums, savu atrašanās vietu maina uz Clonmel.
Tātad – tie vecāki, kuri vēlas, lai bērni turpina apmācību ABC akadēmija skoliņā, lūgums paziņot rakstot: ingrida.taarauda@inbox.lv vai leinsterlb@yahoo.ie.
Par to, kur un kad konkrēti notiks pirmā skolas diena ABC akadēmijas jaunajā skoliņā Clonmel – informācija būs tuvākajā laikā.

Ingrīda Tārauda
ABC akadēmija vadītāja
Daiga Ezermale
LELAB priekšsēdētāja

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>