Jaunā mācību gada sākums Mayo skoliņā

Komentēt
Share
sa4

Gaisā jau jūtama rudens smarža un it kā pēkšņi jau deviņos vakarā piezagusies tumsa. Tūlīt jau klāt septembris ar jaunu mācību gadu.
Mayo Latviešu Atbalsta grupas skolēni un vecāki aizvadījuši notikumiem bagātu un krāsainu vasaru. Daži piedalījušies Skolu jaunatnes dziesmu svētkos, daži – 3×3 nometnē, daži vasaru baudījuši Latvijā, daži gaidījuši Sauli šeit pat Īrijā vai braukuši to meklēt uz siltākām zemēm. Vasara mums iznākusi raibu raibā. Esam pamatīgi atpūtušies un gatavi jaunam mācību gadam.

Jaunais mācību gads solās būt ne mazāk raibs un krāsains. Jau septembra beigās pie mums Castlebar viesosies Māra Zālīte. Pasākums notiks Raiņa un Aspazijas zīmē, un tajā piedalīsies ne tikai skoliņas bērni un vecāki, bet arī radošā apvienība “Sligo Dominante” ar vadītāju Skārletu Mukāni priekšgalā.
Šoruden mums ir tas gods uzņemt pie sevis arī talantu konkursu “Protu? Protu!”, kas notiks oktobrī.

Darba pilnas rokas, tādēļ meklējam skolotāju, kas gribētu pievienoties mūsu komandai. Mīļi aicināti arī jauni skolēni.
Mayo Latviešu Atbalsta grupas skoliņa darbojas La Lheile ģimeņu atbalsta centrā, kas atrodas Tucker Street, Casltebar, Co. Mayo. Tiekamies katra mēneša pirmajā un trešajā sestdienā no plkst. 11.00 līdz 13.00. Kopā ārpus skolas nodarbībām svinam svētkus un rīkojam pasākumus.
Pirmā nodarbība jau 5. septembrī. Sīkāka informācija pie Zanes pa tālruni 0871202252.

FOTO: Lauris Karpovs-Ziemelis

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>